شارژ کارتریج 26A پرینتر M402dw اچ پی

شارژ کارتریج 26A پرینتر M402dw اچ پی

شارژ کارتریج 26A پرینتر M402dw اچ پی

شارژ کارتریج 26A پرینتر M402dw اچ پی

پرینتر HP LaserJet M402dw که در درجه اول مورد استفاده در یک دفتر کار یا کارهای گروهی قرار دارد ، یک نامزد قدرتمند به عنوان یک پرینتر لیزری تک رنگ سیاه وسفید است. اما با توجه به سرعت چاپ ، هزینه کاغذ ، کیفیت خروجی  برای کار چاپی متوسط در یک دفتر کوچک مناسب می باشد. همچنین با توجه به ابعاد 15 x 14.06 x 8.5  اینچ (بدون در نظر گرفتن سینی 550 برگه آپشنال) و وزنی در حدود 8.5 کیلوگرمی قرار دادن آن روی یک میز به اندازه کافی مناسب است و آن را به عنوان یک چاپگر شخصی با وظایف سنگین و گوناگون تبدیل به گزینه ای جذاب می کند.

چاپ سریع و امنیت بالا

سرعت چاپ یک نقطه قوت پرینتر M402dw است. این دستگاه با سرعت 40 صفحه در دقیقه می دهد. حتی بهتر ، از اکثر چاپگرها با رتبه های مشابه خود است. زمان چاپ اولین برگه تا 6.4ثانیه طول میشکد.

*خرید کارتریج 26A اچ پی*

**برای خرید تونر شارژ کارتریج 26A به تونر مراجعه کنید.**

با پرینتر M402dw بدون انتظار و معطلی که حتی این چاپگر را از سایر رقابا جدا میکند ،سریعتر چاپ کنید.با ویژگی های امنیتی بالایی که دارد دستگاه شما را از خاموش شدن و در برابر تهدیدات پیچیده محافظت می کند. M402dw به راحتی برای استفاده متوسط و سنگین مناسب است. این چاپگر شامل یک سینی 250 برگه ، یک سینی چند منظوره 100 برگه و یک سینی دوطرفه که برای اکثر دفاتر کوچک کافی است ، اما برای استفاده سنگین تر می توانید یک کشو 550 برگه اختیاری برای کل ظرفیت کاغذ 900 برگ اضافه کنید.

با گزینه های چاپ آسان موبایل همراه باشید

گزینه های اتصال شامل اترنت و Wi-Fi است. چاپگر را با هر یک از آنها به یک شبکه وصل کنید و می توانید با اتصال به چاپگر از طریق یک نقطه دسترسی ، از طریق Cloud و ، همچنان می توانید از Wi-Fi Direct چاپگر برای اتصال مستقیم به آن و چاپ از یک موبایل استفاده کنید. از دیگر ویژگی های چاپ آسان با موبایل مانند: HP ePrint، Apple AirPrint، Mobile Appsبراحتی اسناد خودتان را چاپ کنید.

در مصرف انرژی صرفه جویی و اسنادتان را به راحتی مدیریت کنید

پرینتر M402dw با تکنولوژی Auto-On/Auto-Off دستگاه را در مواقع غیر چاپ به حالت خاموشی می‌برد و در مصرف انرژی بسیار کارامد است. با استفاده از کارتریج های اصلی HP Toner نسبت به سایر رقبا در مصرف تونر خود صرفه جویی کنید. به راحتی دستگاه ها و تنظیمات را با استفاده از ویژگی HP Web Jetadmin با مجموعه ای از ویژگیهای ضروری مدیریت کنید.

نکات ایمنی:

پودر تونر سمی نیست اما باید در حین کار با آن مقررات بهداشت و ایمنی مورد توجه قرار گیرد.

احتیاط های ایمنی شامل استفاده از دستکش ها و ماسک های گرد و غبار محافظ برای جلوگیری از استنشاق است. اگر تونر ریخته شده با یک

جارو برقی معمولی تمیز شود،ممکن است تونر از نظر الکتریکی شارژ شود و آتش بگیرد بهتر است انرا با جاروبرقی جمع آوری نکنید.

الو کارتریج نمایندگی فروش انواع کارتریج‌های جوهر افشان و تونر لیزری اورجینال و فابریک، هد پلاتر و کارتریج پلاتر

برای شارژ انواع کارتریج خود میتوانید با تعمیرکاران مجرب ما تماس بگیرید و یا به قسمت شارژ کارتریج  مراجعه کنید.

 *خرید کارتریج 26A اچ پی*

به این مقاله امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره فوری