قابلیت HP ePrint چیست؟

قابلیت HP ePrint چیست؟

قابلیت HP ePrint چیست؟

قابلیت HP ePrint چیست؟

معرفی

HP ePrint یک اصطلاح است که توسط Hewlett-Packard برای توصیف انواع فن آوری های چاپی برای دستگاه های محاسباتی (قابل حمل) مانند تلفن های هوشمند، تبلت و لپ تاپ ها استفاده می شود.

اکثر فناوری HP ePrint از منابع ابر(cloud) برای ارائه قابلیت های چاپی تلفن همراه برای پرینترهای HP ePrint مخصوص و MFPs و دیگر پرینترها با استفاده از برنامه های کاربردی که چاپ شبکه را ارائه می دهند استفاده می کنند.


HP ePrint از طریق ایمیل

HP ePrint از طریق ایمیل یکی از ویژگی های اکثر پرینتر های HP و MFPs است که امکان چاپ اسناد متصل به پیام های ایمیل ارسال شده به دستگاه را فراهم می کند. چاپگر با قابلیت چاپ HP ePrint یا MFP باید به یک سرویس ابری HP ePrint به نام HP ePrint Center ثبت شود که یک آدرس ایمیل منحصر به فرد برای چاپگر یا MFP است.

آدرس ایمیل اختصاصی قابل تنظیم است، اما به طور پیش فرض به صورت خصوصی برای ارتقاء امنیت تنظیم شده است، زیرا تنها کسانی که آدرس ایمیل را می شناسند می توانند از آن برای چاپ استفاده کنند. HP ePrint از طریق ایمیل نیازی به درایور چاپی نصب شده بر روی سرویس گیرنده ندارد.

برای این کار، فایلهای پیوست برای چاپ باید در یک قالب ساده ، مانند هر یک از موارد زیر باشند:

  • MS Word document
  • MS PowerPoint presentation
  • MS Outlook document
  • (Image file (JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF
  • (Adobe Acrobat file (PDFs
  • (Text file and Rich Text Format (RTF
  • HTML file

 

HP ePrint via email

هر فرد با قابلیت ایمیل، از جمله یک گوشی هوشمند، یک تبلت، و لپ تاپ یا هر فرد دیگری ، می تواند اسناد چاپ را به HP ePrint از طریق ایمیل ارسال کند. هر چیزی که می تواند ایمیل ارسال کند می تواند چاپ کند. کاربران ثبت شده همچنین می توانند به HP ePrint Center وارد شوند تا اسناد چاپی ، چاپگرها و تنظیمات آنها را مدیریت و مشاهده نمایند.


 مکان های چاپ عمومی HP ePrint

HP ePrint Public Print Locations یک سرویس چاپی تلفن همراه است که با استفاده از یکی از برنامه های HP ePrint از یک ابر چاپ می کند. این قابلیت برای کسانی است که از چاپگرها در حین سفر استفاده می کنند و چاپگر ها را در حین سفر با خود به همراه ندارند.

برنامه HP ePrint رایگان است و شامل نسخه های اپل و دستگاه های آندروید است. کاربران می توانند آن را در فروشگاه App iTunes یا Google Play پیدا کنند. همچنین برای دستگاه های Blackberry BlackBerry App World در دسترس است. برنامه HP ePrint لیست های مختلف چاپگرهای HP ePrint ثبت شده را در مکان هایی مانند هتل ها، فرودگاه ها و فروشگاه های چاپی نشان می دهد.

هنگامی که یک کاربر یک کار چاپی را به HP ePrint Public Print Locations ارائه می کند، سرویس یک پیام ایمیل اعلان را با کد مجوزی که برای چاپ در دستگاه مورد نیاز است، ارسال می کند. این کد مجوز از چاپ ناخواسته جلوگیری می کند و بسته به مدل کسب و کار، مالک پرینتر را قادر می سازد تا قبل از چاپ اسناد، اجازه چاپ را صادر کند.


در ویدیو زیر شما میتوانید صفر تا صد آموزش کار با HP ePrint اندروید را مشاهده کنید:

الو کارتریج فروشنده انواع کارتریج‌های جوهر افشان و تونر لیزری اورجینال و فابریک، هد پلاتر و کارتریج پلاتر
به این مقاله امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonخرید فوری