هد پلاتر اپسون

هد پلاتر اپسون

هد پلاتر چیست؟ هد پلاتر ها یکی از دستگاه هایی است که برای چاپ صفحات، یا همان برگه های بزرگ و پر حجم استفاده می شود. خوشبختانه امکان چاپ هر نوع عکسی حتی با عرض زیاد، به صورت دقیق و بسیار با کیفیت وجپد دارد. هد پلاترها انواع مختلفی دارند که یکی از این انواع را می توان هد پلاتر اپسون نامید. با توجه به اینکه قطعات بدل و بدون کیفیت در بازار با عنوان قطعات اصلی به فروش می رسد، توصیه می نماییم که برای خرید هد پلاتر اپسون از نمایندگی ها اقدام نمایید.

 

 

آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر پلاک ۳۱

تلفن تماس: 02188324040

پست الکترونیکی: Info@aloocartridge.com

کانال آپارات الوکارتریج

ویژگی های هد پلاتر اپسون 

 

ویژگی های هد پلاتر اپسون 
ویژگی های هد پلاتر اپسون

 

هد پلاتر اپسون دارای ویژگی هایی است که موجب محبوبیت این محصول شده است. یکی از خریداران اصلی هد پلاترها را می توان عکاس های مختلف دانست. هر چه کیفیت پرینت شما بالاتر باشد، قطعا چاپ با کیفیت تری هم خواهید داشت و همچنین به راحتی می توانید کسب دارآمد بیشتری به تبع داشته باشید. تعداد رنگ های مورد استفاده برای انواع هد پلاترها در حال افزایش می باشد و همین مسئله موجب شده است که تصاویر چاپ شده توسط این پرینتر کیفیت واقعی را داشته باشد.

 

میزان ماندگاری جوهر

در نوع جدید این پلاترها از پیگمنت اولتراکروم اچ دی ایکس اپسون استفاده شده است که این مسئله کمک می کند تا تصاویر چاپ شده با کیفیت بسیار بالا و رزولیشن بالا چاپ شوند. ویژگی هایی برای این برند وجود دارد که با توجه به آن بسیاری از هد پلاترهای دیگر ندارند و به همین دلیل این تمایز موجب شده است تا تقاضای خرید برای این نوع بسیار بیشتر شود. اما نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تمامی این امتیازات در صورت خرید هد پلاتر اپسون از نمایندگی شما خواهد بود.

 

تعداد رنگ های کارتریج اپسون

 

تعداد رنگ های کارتریج اپسون
تعداد رنگ های کارتریج اپسون

 

همانطور که می دانید، کارتریج ها یکی از اصلی ترین قطعات برای پرینتر ها می باشند. در واقع هر چه کیفیت این کراتریج ها بالاتر باشد، می توان گفت تصاویر چاپ شده از کیفیت بالاتری برخوردار است. در نوع جدید هد پلاتر ها نه رنگ Vivid Light Magenta, Vivid Magenta, Yellow, Light Cyan, Cyan, Orange, Green, Matte Black, Photo Black, Light Light Black, Light Black وجود دارد.

 

توانایی چاپ سیاه و سفید

یکی از مشکلاتی که افرادی که از هد پلاترها استفاده می نمایند دارند، این است که در چاپ سیاه و سفید دچار مشکل می باشند . خوشبختانه در انواع جدید هد پلاتر اپسون مشکلات قبلی رفع شده است و به همین دلیل با کیفیت بالا می توانید به راحتی تمامی تصاویر سیاه و سفید خود را چاپ نمایید.

 

نحوه چاپ هد پلاتر اپسون

 

نحوه چاپ هد پلاتر اپسون
نحوه چاپ هد پلاتر اپسون

 

حاشیه تصاویری که برای انواع چاپگرها وجود دارد، گاها برای افرادی که از این پرینترها استفاده می نمایند، مشکلاتی به وجود می آورد. خوشبختانه در انواع جدید هد پلاترهای این شرکت، به صورت خودکار می تواند در انواع و سایزهای مختلف حاشیه های زائد را برش بزند. همچنین برای تنظیم حاشیه ها می توانید به صورت دستی اقدام نمایید. داشتن کیفیت Wilhelm Imaging Research, Inc برای این نوع هد پلاتر را می توان از جمله محاست دیگر این نوع دانست.

 

برای خرید هدپلاتر epson کلیک کنید.

برای خرید هدپلاتر canon کلیک کنید.

برای خرید هدپلاتر hp کلیک کنید.

انواع هد پلاتر

قبل از خرید هد پلاتر اپسون از نمایندگی بهتر است از انواع هد پلاتر آگاهی یابید و ویژگی های آنان را بدانید. ما پنج نوع پلاتر داریم همانند : پلاتر ‌های (رسام ها) جوهر افشان، پلاتر ‌های(رسام ها) قلمی، پلاتر‌های الکترواستاتیکی (لیزری)، پلاتر های عریض، پلاتر های کم عرض . که در ادامه توضیحات مختصری در رابطه با هر یک خواهیم داد.

 

پلاتر ‌های (رسام ها) جوهر افشان

تفاوتی که این نوع از پلاتر ها دارند، در واقع در سایز آنان می باشد. تصاویر پلاتر های رسام ، در سایز های بزرگتر تصاویر را پرینت می گیرند. این نوع از پلاترها تنها مختص به تصاویر نمی باشند و می توانند اشکال و همچنین حروف را نیز چاپ نمایند.

 

پلاتر ‌های(رسام ها) قلمی

 

پلاتر ‌های(رسام ها) قلمی
پلاتر ‌های(رسام ها) قلمی

 

یکی از انواع دیگر هد پلاتر اپسون را می توان پلاترهای قلمی دانست. این نوع از پلاترها قلم رنگی دارند و به همین دلیل خطوط را بر روی کاغذ به صورت دقیق چاپ می نمایند. از ویژگی های مهم این نوع پلاتر این است که بدون تغییر قلم پلاتر، نمی توان ضخامت خطوط را تغییر داد.

 

آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر پلاک ۳۱

تلفن تماس: 02188324040

پست الکترونیکی: Info@aloocartridge.com

کانال آپارات الوکارتریج

به این مقاله امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonخرید فوری