معرفی انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری

انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری

با توجه به اینکه کارتریج یکی از قطعات اصلی پرینتر ها می باشند، لذا در صورتی که تونر شما به اتمام رسیده است، توصیه می نماییم که انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری را یشناسید. تونر کارتریج چاپگرهای لیزری تاثیر زیادی بر کیفیت چاپ شما خواهد داشت لذا در خرید و نگهداری آن دقت لازم را داشته باشید.

 

آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر پلاک ۳۱

تلفن تماس: 02188324040

پست الکترونیکی: Info@aloocartridge.com

کانال آپارات الوکارتریج

 

 

انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری چه کاری انجام می دهند؟

 

انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری چه کاری انجام می دهند؟
انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری چه کاری انجام می دهند؟

 

در پرینترهای لیزری در واقع با استفاده از تونر چاپ ، برای استفاده از چاپ تصاویر استفاده می شود. تونر رنگی در کارتریج قرار داده می شود . تونر به صورت پودری است و زمانی که شما می خواهید عملیات چاپ را به انجام برسانید، کارتریج به وسیله درام متصل به الکترو استاتیک می شود و به همین دلیل به کاغذ منتقل شده و از طریق همین غلطک ها گرم می شود. همین عملیات موجب می شود که چاپ صورت پذیرد.

پرینتر ها کاغذ را در زمان عبور از دستگاه باردار می کند و به هنگام عبور از روی درام، تونر به صورت کاملا دقیق نقش می بندد. در مرحله آخر، به هنگام استفاده از فیوزینگ داغ، پلی استر ذوب شده را در روی محل خود ثابت می نمایند.

 

برای خرید و اطلاع از قیمت کارتریج جوهرافشان کلیک کنید.

برای خرید و اطلاع از قیمت کارتریج لیزری کلیک کنید.

برای خرید و اطلاع از قیمت کارتریج پلاتر کلیک کنید.

کارتریج های تونر لیزری

 

کارتریج های تونر لیزری
کارتریج های تونر لیزری

 

در واقع تمامی انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری مشخصه هایی دارند که با توجه به آن می توانید سرعت چاپ بیشتر و بهتری را داشته باشید . کارتریج تونر بطری شکل به این صورت کار می کند که در دستگاه قرار می گیرد و به همین دلیل میزان بهره وری بالاتری را می تواند پرینت یا کپی بگیرد. این سیستم ها معمولا به این صورت است که میزان بهره وری بالاتری دارند و به همین دلیل امکان پرینت کاغذ های با تعداد بالاتر را فراهم می نماید.

 

تونر کارتریج سنتی

 

تونر کارتریج سنتی
تونر کارتریج سنتی

از دیگر انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری تونرهای با مخزن سنتی می باشند. این نوع از تونرها به صورت پلاستیکی می باشند و همچنین دارای غلطک تونر هستند. با استفاده از این نوع کارتریج می توانید به چاپگر یا MFP  را در اطراف یا جلو اسلاید شوند. کارتریج های مورد نظر دارای یک سیستم قفل شونده می باشند و به همین دلیل برای تراز کردن و یا استفاده به صورت کاملا مطمئن می باشند. لازم به ذکر است که از نظر قیمت، تونر کارتریج های سنتی گران می باشند.

چگونه انتخاب بهتری برای تونر کارتریج چاپگرهای لیزری

قبل از خرید انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری ابتدا توصیه می نماییم که برخی از موارد را حتما مد نظر قرار دهید. حقیقت این است که هر چه قیمت یک محصول بالاتر باشد، قطعا از کیفیت بهتری نیز برخوردار خواهد بود. در پرینترهای که از قیمت بالاتری برخوردار هستند، معمولا رنگ های آن ها به صورت جداگانه می باشد. اما در پرینترهای دیگر ارزان تر، معمولا هزینه قابل جدا شدن نیستند.

ارزان ترین نوع پرینترها، پرینترهایی هستند که تک رنگ می باشند و به همین دلیل از قیمت پایین تری برخوردار می باشند. تقریبا می توان گفت قیمت پرینترهای رنگی دو برابر پرینترهای تک رنگ می باشند. یکی از مواردی که حتما باید مورد توجه قرار دهید، با توجه به هزینه های بالای پرینتر های تونری و مقایسه عمر کارتریج های لیزری طولانی تر از کارتریج جوهر افشان است.

همانطور که در رابطه با انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری ارائه گردید، پرینترهای لیزری بهترین انتخاب برای چاپ متن می باشد تعداد برگه های چاپ شده با استفاده از کارتریج لیزری در هر صفحه 20 تا 30 صفحه می باشد. حدود دو تا سه برابر سریع تر از کارتریج های جوهر افشان می باشند. برای خرید پرینترها بهتر است ابتدا نیاز سنجی نمایید و سپس برای خرید هزینه مورد نیاز را کنار بگذارید.

 

آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر پلاک ۳۱

تلفن تماس: 02188324040

پست الکترونیکی: Info@aloocartridge.com

کانال آپارات الوکارتریج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *