مرکز شارژ کارتریج در میرداماد

شارژ کارتریج در میرداماد

کارتریج ها با توجه به نوع پرینتر، محدوده عمر مشخصی دارند. تشخیص اینکه کارتریج شما نیاز به تعمیر دارد یا تعویض بر عهده مرکز شارژ کارتریج در میرداماد می باشد. زیرا این کار کاملا تخصصی بوده و با استفاده از دستگاه های مخصوص امکان پذیر است. برای شارژ کارتریج در محل میرداماد می توانید پس از برقراری تماس با متخصصین ما، در کمترین زمان ممکن مشکلات مربوط به کارتریج خود را رفع نمایید.

 

آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر پلاک ۳۱

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۱۱۴۸۰

پست الکترونیکی: Info@aloocartridge.com

کانال آپارات الوکارتریج

مزایای شارژ کارتریج در میرداماد

 

مزایای شارژ کارتریج در میرداماد
مزایای شارژ کارتریج در میرداماد

 

تخصص برای شارژ کارتریج و همچنین تعمیر آن ، حرف اول را می زند. اگر تعمیرکاران آموزش خود را در شرکت های مربوطه اخذ نموده باشند، بسیار بهتر از سایر افراد می توانند در گام اولیه عیب یابی دقیق برای دستگاه شما داشته باشند و پس از آن در صورت نیاز، آن را تعمیر و یا تعویض نمایند. شارژ انواع کارتریج ها یکی از تخصص های مرکز و نمایندگی ما خواهد بود. تفاوتی در رابطه با برند موجود وجود ندارد و با استفاده مواد اصلی می توانیم تمامی عیوب مورد نظر را برطرف نماییم.

از دیگر مزایای شارژ کارتریج در محل میرداماد می توان به سرعت زیاد در انجام تعمیرات و همچنین شارژ کارتریج اشاره نمود. در صورتی که خودتان از توانایی لازم برای تعمیر برخوردار هستید و همچنین آموزش لازم را در این رابطه دیده اید و از تجربه کافی برخوردار هستید، برای خرید قطعات اصلی می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام به خرید نمایید. ارسال بسته ها و محصولات خریداری شده به سراسر کشور امکان پذیر است. ارسال بسته های مورد نظر با توجه به نوع محموله پستی متفاوت می باشد.

برای خرید کارتریج جوهرافشان کلیک کنید.

برای خرید کارتریج لیزری کلیک کنید.

برای خرید کارتریج پلاتر کلیک کنید.

نکات مهم برای خرید انواع کارتریج

 

نکات مهم برای خرید انواع کارتریج
نکات مهم برای خرید انواع کارتریج

 

تفاوتی ندارد که شما مایل به خرید از کدام شرکت و یا مرکز می باشید، در خرید کارتریج نکاتی وجود دارد که لازم است به آن دقت داشته باشید و با چشم باز نسبت به خرید آن اقدام نمایید. ما در اصل چهار نوع کارتریج داریم که شامل :

1- اصل (Original )

2- سازگار یا عمومی (Compatible or Generic)

3- بازتولید (Remanufactured)

4- بازیافتی (Recycled)

5- دوباره پر شده (Refilled)

می باشد. در کشور ما متاسفانه نوع دیگری از تقسیم بندی نیز وجود دارد که به آن کارتریج های اصل و کارتریح های طرح می باشد. کارتریج های طرح قیمت پایین تری دارند و به تبع آن از کیفیت پایین تری نیز برخوردار می باشند.  به هر کدام از مراکز شارژ کارتریج در میرداماد که مراجعه می نمایید، حتما به نوع کارتریج و همچنین ویژگی های آن که در ادامه ارائه خواهد شد توجه داشته باشید.

کارتریج سازگار یا عمومی

   

کارتریج سازگار یا عمومی
کارتریج سازگار یا عمومی

 

 نام دیگر کارتریج سازگار یا عمومی COMPATIBLE or GENERIC TONER and INKJET CARTRIDGES است. همانطور که از نام این نوع کاتریج مشخص است، سازگار می باشند اما ساخته شده توسط شرکت سازنده آن نخواهند بود. از انواع این نوع کارتریج ها می توان به ریبون‌های (جوهر) پرینترهای سوزنی و یا بسیاری از کارتریج‌های جوهرافشان اپسون و کانن  اشاره نمود. دسته بندی این نوع کارتریج ها شامل : تونر دستگاه کپی، ریبون‌های پرینتر، ریبون‌ها و فیلم فکس، کارتریج‌های جوهرافشان اپسون و کانن.

کارتریج‌های بازتولید، بازیافتی و دوباره پر شده

منظور از کارتریح های بازتولید، این است که شرکت ها در رابطه با نحوه طرح کارتریج ها تغییراتی ایجاد می نمایند که با توجه به همین تغییرات می توان برای خرید و یا تماس با مرکز شارژ در محل میرداماد نگرانی نداشته باشید.

کارتریج های بازیافتی

این نوع از کارتریج ها در واقع کارتریج های نو نمی باشند و همانطور که از نام آن پیداست، می توان مجددا از آن استفاده نمود. در واقع این نوع از کارتریج ها با استفاده از مواد دست دوم ایجاد شده اند. برای شارژ کارتریج در میرداماد توصیه می نماییم که با مرکز ما تماس حاصل نمایید تا بهترین قطعات را داشته باشید.

آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر پلاک ۳۱

تلفن تماس: 02188324040

پست الکترونیکی: Info@aloocartridge.com

کانال آپارات الوکارتریج

 

به این مقاله امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره فوری