عکس شاخص صفحه قیمت کارتریج - تصویر یک کارتریج در حال مکش پول و دلار مانند حارو برقی - نمادی از ارزش و قیمت پرینتر - عکس استفاده شده در سایت الوکارتریج aloocartridge.com

قیمت کارتریج

قیمت کارتریج یکی از مهم ترین عوامل انتخاب و خرید پرینتر است. از آنجایی که کارتریج از مواد مصرفی پرینتر است و همچنین یکی از مهم ترین قطعات آن، پس قیمت کارتریج  در استفاده بلند مدت از پرینتر ، نقش به سزایی در هزینه های نگه داری و استفاده از پرینتر ها دارد.کارتریج پرینتر قرار است رنگ مورد نیاز را برای چاپ توسط پرینتر تامین کند.

وکتور یک دسته پول دلار - عکس استفاده شده در سایت الوکارتریج aloocartridge.com
نشانگر و شاخص اتمام بنزین برای جوهر کارتریج - عکس استفاده شده در سایت الوکارتریج aloocartridge.com

زمانی که کارتریج پرینتر تمام می‌ شود، شارژ کارتریج یا تعویض آن از گزینه های پیش روی شما است.

قیمت کارتریج و قیمت تونر یا جوهر کارتریج ، دو عامل اساسی در انتخاب گزینه مناسب است. اگر پرینتر لیزری استفاده می‌کنید، باید به دنبال تونر کارتریج باشید که درون آن نوعی رنگ پودری یا همان تونر ریخته می‌شود. یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت کارتریج برندی است که تونر باید از آن انتخاب شود و این برند وابسته به نوع پرینتر شماست. اگر پرینتر جوهرافشان داشته باشید، جوهر آن خلاف کارتریج لیزری که پودری و جامد است، حالت مایع دارد و داخل یک محفظه قرار می‎گیرد. نوع جوهر و برند و اورجینال یا طرح بودن آن و بسیاری از عوامل دیگر می‌تواند قیمت کارتریج را تعیین کند. واقعیت این است که با انتخاب نوع تونر و جوهر ، قیمت کارتریج و حتی هزینه شارژ کارتریج نیز تغییر می کند.

برچسب قیمت بر روی کاتریج جوهری در هر 4 رنگ استاندارد CMYK - تصویر یک کارتریج در حال مکش پول و دلار مانند حارو برقی - نمادی از ارزش و قیمت پرینتر - عکس استفاده شده در سایت الوکارتریج aloocartridge.com

میزان کارکرد کارتریج نیز یکی از عوامل مهم تعیین کننده قیمت کارتریج است. قیمت کارتریج به عملکرد سرعت آن نیز وابسته است به نحوی که قیمت کارتریج ‌های با سرعت بالاتر همیشه بالاتر از انواع سرعت پایین آن است.

چه عواملی در قیمت کارتریج موثر است؟

جنس جوهر کارتریج ، نوع پرینتر ، استفاده از جوهرهای سازگار با محیط زیست ، برند کارتریج ، گارانتی همراه محصول، اندازه و سرعت کارتریج بخشی از عوامل موثر بر قیمت کارتریج است. گزینه‌ ای که برای خرید کارتریج پیش رو دارید سه دسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *