میزان عمر کارتریج های جوهر و تونر

میزان عمر کارتریج های جوهر و تونر

هر یک از وب سایت ها به مناسبت های مختلف، ممکن است تخفیفاتی را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. به همین دلیل شاید این فرصت را بهتر است غنیمت بشمارید و از آن نهایت استفاده را ببرید. اما شاید سوالی که برای شما در این زمینه ایجاد شود این باشد که میزان عمر کارتریج های جوهر و تونر چقدر است و اینکه با یک عدد کارتریج نو تعداد پرینت کارتریج به چند برگه می رسد؟

 

 

عمر کارتریج های جوهر و تونر

شاید پس از خرید کارتریج ها این نگرانی را داشته باشید که آیا می توانید برای مدت طولانی آن را نگهداری نمایید؟ بسیار طبیعی است در صورتی که برای مدتی از کارتریج خود استفاده ننمایید، هنگامی که بخواهید مجددا محصول را مورد استفاده قرار دهید، دچار مشکلاتی شوید. یکی از خطاهای رایجی که برای استفاده از جوهر و تونر ها می توانید مشاهده نمایید، این است که با پیام خطایی در رابطه با اینکه کارتریج شما دچار مشکل است مواجه خواهید شد.

عمر کارتریج جوهرافشان و تونر همانند هر محصول دیگری ، محدود می باشد و زمان انقضایی خواهد داشت. در رابطه با زمان مصرفی برای هر پرینتر این مورد به نحوه نگهداری نیز بستگی خواهد داشت. آیا کارتریج شما هنوز در بسته بندی آن وجود دارد یا اینکه آن را در پرینتر قرار داده اید؟ نحوه نگهداری نیز به نوبه خود بسیار مهم است. به عنوان مثال در صورتی که در معرض آفتاب قرار داشته باشد، به تبع آن عمر محدودی خواهد داشت.

 

عمر کارتریج جوهر دارای بسته بندی چقدر است؟

عمر کارتریج جوهر دارای بسته بندی چقدر است؟
عمر کارتریج جوهر دارای بسته بندی چقدر است؟

 

طبیعی است زمانی که پرینتر شما عمر کارتریج های جوهر و تونر را مفید تشخیص می دهد که مدت زمان زیادی از خرید آن نگذشته باشد. به همین دلیل در این صورت با کمترین خطا مواجه می شوید. یکی از مشکلات بسیار بزرگی که برای کارتریج های جوهر افشان وجود دارد، مجاورت در هوای قدیمی است. هنگامی که کارتریج شما در معرض دمای زیاد محیط قرار می گیرد، همین مسئله موجب خشک شدن آن می شود.

در صورتی که رسوبات داخل جوهر شما زیاد باشد، همین مسئله موجب می شود که پیام های ناخوشایندی را مشاهده نمایید. به صورت کلی می توان گفت عمر مفید برای هر کارتریح دوسال می باشد. که البته این مورد با توجه به نحوه نگهداری شما و همچنین تعداد کاغذ های چاپ شده شما می تواند در عمر کارتریج های جوهر و تونر موثر واقع شود. عمر مفید کارتریج ها پس از شارژ نمودن نیز به یک سال می رسد.

 

برای خرید کارتریج جوهرافشان کلیک کنید.

برای خرید کارتریج لیزری کلیک کنید.

برای خرید کارتریج پلاتر کلیک کنید.

 

 

تحوه مراقبت از کارتریج های جوهر افشان

 

نحوه مراقبت از کارتریج های جوهر افشان
نحوه مراقبت از کارتریج های جوهر افشان

 

احتمالا سوال بعدی شما این است که چگونه عمر مفید کارتریج خود را افزایش دهیم؟ حقیقت این است که پرینترهای خانگی مورد استفاده محدودی دارند. به همین دلیل ممکن است پس از مدتی عدم استفاده، دچار مشکل شوید. توصیه ما برای استفاده از پرینترهای خانگی و بهینه کردن آن است که حداقل هر دو یا سه هفته یکبار حتی اگر یک برگه هم شده را پرینت بگیرید. زیرا پرینتر درگیر روند چاپ می شود و همین مسئله از خشکی جوهر جلوگیری می نماید.

حتی اگر بهترین پرینترهای دنیا را خریداری نموده باشید، باز هم مشکل محو شدن جوهر ، یکی از مشکلاتی است که با آن سر و کار خواهید داشت. همانطور که ذکر شد، یکی از مشکلات به وجود آورنده این نوع ، همان دمای زیاد خواهد بود به همین دلیل توصیه می نماییم که از قرار گیری پرینتر در معرض آفتاب جدا خودداری نمایید.

 

عمر کارتریج های تونر باز نشده چقدر است؟

عمر تونر نسبت به کارتریج بیشتر می باشد و به همین دلیل برای مدت زمان بیشتری می توانید از آن استفاده نمایید. برخلاف جوهر، تونر همانند پودر است و به همین دلیل مشکل ایجاد شده در جوهر که در آن سفت و سخت می شود را نخواهید داشت. بنابراین در یک نتیجه گیری کلی می توان گفت توجه به میزان مصرف از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

به این مقاله امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonخرید فوری