ویژگی jetintelligence در کارتریج های HP چیست؟

ویژگی jetintelligence در کارتریج های HP چیست؟

ویژگی jetintelligence در کارتریج های HP چیست؟

ویژگی jetintelligence در کارتریج های HP چیست؟

HP JetIntelligence یک فناوری جدید است که صفحات بیشتری را فراهم می کند ، عملکرد چاپ را بالا و محافظت بیشتری در مقابل  تقلب از کارتریج دارد.

کارتریج های اصلی HP با ویژگی JetIntelligence دارای پنج فناوری جدید هستند:

  • تونر با سه کره رنگی
  • فناوری حداکثر صفحه
  • فنآوری سنجش چاپ
  • فناوری ضد کلاهبرداری از کارتریج ها
  • حذف خودکار مهر و موم کارتریج هنگام نصب

در 30 سالی که HP باعث تحول چاپگرهای LaserJet شده است ، نوآوری ها همچنان به تعداد بیشتری از بخش های چاپگر ادامه می یابد.

ویژگی تونر با HP ColorSphere 3 چیست؟

لوازم HP به منظور همکاری با چاپگرهای HP LaserJet و MFP طراحی شده است. تونر HP ColorSphere اصلاح شده است تا بتواند با چاپگرهای کوچکتر و سریع تری تطبیق پیدا کند.با استفاده از این فرمول ، تونر HP ColorSphere 3 اکنون دارای یک هسته نرم است که باعث می شود ذوب شدن سریع تر و یک جریان صاف بر روی صفحه انجام شود. و پوسته سخت و بادوام آن ، سایش تونر را کاهش می دهد ، بنابراین تونر شکل و اندازه خود را از صفحه اول چاپ شده تا آخر حفظ می کند. با افزایش بازده ، مقاومت در برابر تکان و حرکت مداوم تونر در سیستم مهم است.

تونر ColorSphere 3 با استفاده ای کارآمدتر از تونر را داراست .بعلاوه ، تونر در چاپگرهای سریعتر عمل میکند و  صرفه جویی در مصرف انرژی کمک بسزایی میکند ، در حالی که هنوز کیفیت چاپ استثنایی را ارائه می دهد. شکل یکنواخت تونر و قرارگیری دقیق از سطح رنگ که طیف گسترده ای از رنگ های موجود در صفحه را نشان می دهد.

فناوری Maximizer صفحه چیست؟

HP با استفاده از اجزای کوچکتر و مستحکم تر ، از پوسته بادوام ColorSphere 3 تونر استفاده می کند و با کاهش سایش در سیستم کارتریج ، HP قادر به ارائه عملکرد بهتر و در نهایت صفحات بیشتری را در اختیار مشتری است. کارتریج های اصلی HP با تکنولوژی JetIntelligence حداکثر 33 درصد صفحات بیشتر را تحویل می دهند. این به معنای تغییر کمتر در چاپگر برای تغییر کارتریج ها است – که این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می شود.

فناوری Maximizer صفحه همچنین به چاپگرهای لیزری رنگی کمک می کند تا با کارتریج های JetIntelligence Toner کار کنند تا هوشمندانه سایش سیستم کارتریج را ردیابی کنند. HP تشخیص داده است که هر مشتری چاپ متفاوت را انجام میدهد. مشتریانی که زیر مشخصات صفحه ISO عملکرد چاپ می کنند (کمتر از تونر در هر صفحه) ، به طور سنتی سایش کارتریج بیشتری را تجربه می کنند ، اما با وجود اجزای مستحکم تر و با دوامتر ColorSphere 3 که یکپارچه با هم کار می کنند ، می توانید اطمینان داشته باشید که بیشترین کارایی را از کارتریج خود به دست خواهید آورد.

فناوری سنجش چاپ چیست؟

فن آوری سنجش چاپ به صورت پویا اطلاعات کلیدی کارتریج را جمع آوری می کند تا یک سنجش ساده را ارائه دهد.این سنجش هوشمندانه با اندازه گیری چرخش قطعات ، تونر مورد استفاده ، ساییدگی تونر و شرایط محیطی مانند دما و رطوبت ، عمر کارتریج را پیش بینی می کند. این معیارها ، همراه با الگوریتم های پیشرفته و دانش عمیق در مورد چگونگی ارائه عملکرد ، به تعیین تاریخچه چاپ و رفتار چاپی برای یک چاپگر خاص کمک می کند. این به معنی سنجش های قابل اعتمادتر و اطمینان بیشتر هنگام پیش بینی عمر کارتریج است.

فناوری ضد کلاهبرداری چیست؟

با استفاده از فناوری JetIntelligence ، ساخته شده در کارتریج های اصلی HP با JetIntelligence ، فن آوری منحصر به فرد ضد تقلب HP که با چاپگرهای HP LaserJet و MFP کار می کند تا با تأیید هویت کارتریج ایمن کمک به محافظت از مشتریان در مقابل کلاهبرداری شود.

فناوری ضد تقلب تأیید می کند که یک کارتریج HP واقعی نصب شده است و در صورت نصب یک کارتریج استفاده شده تقلبی ، به مشتریان اطلاع می دهد. این فناوری کمک می کند تا مشتریان از کیفیت کارتریج اصلی HP که برای آن پول پرداخت کرده اند ، استفاده کنند.

حذف مهر و موم خودکار چیست؟

مهر و موم تونر ، نواری محافظ است که ذرات  تونر داخل کارتریج را هنگام حمل و نقل و انتقال را حفظ می کند. هم اکنون مهر داخل کارتریج تونر است و در حین نصب به طور خودکار برداشته می شود ، بنابراین مشتریان می توانند بدون تأخیر چاپ را انجام دهند.

**هم اکنون کارتریج های رنگی 508A اچ پی با کد فنی (CF360A-CF361A-CF362A-CF363A) برای سری پرینتر های LaserJet Enterprise M552/M553 series دارای فناوری JetIntelligence میباشد**

**هم اکنون کارتریج های رنگی 201A اچ پی با کد فنی (CF400A-CF401A-CF402A-CF403A) برای سری پرینتر های LaserJet M252/Pro MFP M277 series دارای فناوری JetIntelligence میباشد**

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *