ویژگی های بهترین نوع هد پلاتر

ویژگی های بهترین نوع هد پلاتر

پلاترها در واقع همان پرینترهای بزرگ هستند که در فرمت بالاتری عرضه می شوند. پرینترهای عریض در واقع نوعی از پرینت های هد پلاتر می باشند. اگر تصمیم به خرید این دستگاه گرفته ابد و به دنبال کسب اطلاعات در رابطه با ویژگی های بهترین نوع هد پلاتر می باشید، احتمالا می دانید که این نوع از پرینتر ها در ابعاد 24 اینچ و بالاتر می باشند. خوشبختانه برای خرید انواع هد پلاتر گرینه های مختلفی در بازار وجود دارد.

 

دسته بندی ویژگی های بهترین نوع هد پلاتر

قطعا یکی از موارد تعیین کننده بهترین بودن برای خریداران ، میزان هزینه ای است که برای آن کنار گذاشته اید. شما یکبار این دستگاه را خریداری می نمایید و بهتر است به اندازه کاربرد . میزان استفاده از آن هزینه را کنار بگذارید. در صورتی که پس از خرید ، متوجه شوید که این نوع از پلاترها به درد شما نمی خورد در واقع همان هزینه اولیه را نیز هدر داده اید.

 

هدف شما از خرید پلاتر

هدف شما از خرید پلاتر
هدف شما از خرید پلاتر

هدف شما از خرید پلاتر چیست؟ یکی از بهترین ملاک های تعیین کننده ویژگی های بهترین نوع هد پلاتر این است که شما نیاز سنجی کنید. برای چه موردی می خواهید از پلاترهای موجود در بازار استفاده نمایید؟ در صورتی که هدف خرید شما از پلاتر چاپ پارچه – سرامیک است ، بهترین و کاربردی ترین پلاتر برای شما پلاتر EPSON با جوهرهای سابلیمیشن است.

 

تعمیرات و قطعات بدکی

یافتن لوازم و قطعات برخی از پلاترها به سختی امکان پذیر است. به همین دلیل در صورتی که دستگاه شما دچار مشکلی شود، ممکن است نتوانید ملزومات و قطعات مورد نیاز را خریداری نمایید. نوع جوهر ، مواد مصرفی و همچنین قطعات، می تواند از جمله موارد مهمی باشد که می تواند در خرید شما موثر باشد. بنابراین حتما قبل از خرید انواع هد پلاتر این موارد را در نظر داشته باشید.

 

انواع هد پلاتر

در زیر نام انواع هد پلاتر به همراه ویژگی های آن را برای شما ارائه خواهیم نمود.

 

دستگاه پلاتر HP (اچ پى)

 

دستگاه پلاتر HP (اچ پى)
دستگاه پلاتر HP (اچ پى)

 

شاید بتوان گفت بهترین نوع پلاتر ،  پلاتراچ پی دانست. بهتر است بدانید پلاتر hp یکی از پر فروش ترین پلاتر ها نیز می باشند. مهارت سرویس کاران و تعمیرکاران مجرب دستگاه های اچ پی یکی از مهم ترین مزیت هایی است که موجب خرید انواع هد پلاتر این نوع شده است. تعداد رنگ های مورد استفاده برای این نوع هد پلاتر معمولا به صورت 4 رنگ، 6 رنگ و 8 رنگ می باشد. مدل های 4 رنگ و همچنین 6 رنگ  از جوهرهای دای پشتبانی می نمایند.

کاربرد استفاده از پلاترهای چهار رنگ و شش رنگ در دفاتر فنى مهندسى ، چاپخانه هاى ديجيتال ، كانون هاى تبليغاتى ، شركت هاى عمرانى ، معمارى و نقشه بردارى ، چاپ الگو هاى لباس و قالب سازى  ها به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای خرید پلاتراچ پی کلیک کنید.

 

پلاتر کنون (Canon)

 

پلاتر کنون (Canon)
پلاتر کنون (Canon)

 

پلاتر کانون نیز از ویژگی های بهترین نوع هد پلاتر برخوردار می باشند. به عنوان مثال تعداد رنگ های زیاد مورد استفاده این نوع پرینترها و همچنین رزولوشین بالای این نوع از پرینترها موجب شده است که خرید بالایی برای این نوع محصول در ایران وجود داشته باشد. در این نوع از دستگاه ها در صورتی که یکی از هدهای آن دچار مشکل شود، باید تمامی هدهای دستگاه را تعمیر و دستکاری نمود .

 

برای خرید پلاتر کانون  کلیک کنید.

 

پلاتر اپسون(Epson)

 

پلاتر اپسون(Epson)
پلاتر اپسون(Epson)

 

ساختار پلاتر اپسون(Epson) این نوع از پلاتر ها شبیه به پلاترهای کانون می باشد. به این معنا که این نوع نیز دارای یک هد می باشد. یکی از ویژگی های خاص این نوع از پلاتر ها  قابلیت چاپ جوهر سابلیمشن می باشد. در واقع این نوع از پلاترها برای افرادی که در زمینه های طراحی لباس در حال فعالیت می باشند مناسب خواهد بود. بنابراین در صورتی که مورد مصرف شما برای آتلیه عکاسی و کارگاه های گرافیکی فعالیت داشته باشید، یا در زمینه طراحی و چاپ بر روی لباس و پارچه می باشد، ما این نوع را توصیه می نماییم.

 

برای خرید پلاتر اپسون(Epson)  کلیک کنید.

 

 پلاتر اوسه (OCE)

 

 پلاتر اوسه (OCE)
پلاتر اوسه (OCE)

 

پلاترهای اوسه در واقع یکی از مناسب ترین نوع پلاترها برای چاپ نقشه و همچنین کارت های خطی می باشد. سرعت چاپ این نوع از دستگاه ها بسیار بالا می باشد و هزینه تمام شده آن ها بسیار پایین خواهد بود. پلاترهای اوسه در واقع سیاه و سفید می باشند. یکی از بهترین نوع پلاترها برای چاپ عکس های سیاه و سفید می باشند. بهترین نوع پرنیترهای معرفی شده همین مورد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *