بهترین پرینترهای خانگی 2019

پرینتر خانگی-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

برای اینکه درباره ی بهترین پرینترهای خانگی 2019 صحبت کنیم باید بدانیم که هدف افراد مختلف از خرید پرینترها متفاوت است . ممکن است مخاطب خانگی برای پرینت جزوه های درسی یا برای چاپ عکس یا کارهای تخصصی تر نیاز به یک پرینتر در منزل خود داشته باشد . به همین دلیل بهتر است برای خرید بهترین پرینترهای خانگی 2019 ابتدا کاربرد و کارایی مد نظر خود را در اولویت قرار دهید ، سپس از قیمت پرینتر های خانگی 2019 آگاه شوید . لازم به ذکر است که صرفا قیمت پایین یک پرینتر نباید دلیل خریداری آن چاپگر باشد و گزینه های دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرند . ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا اطلاعاتی که شما برای خرید یک پرینتر به آن نیاز دارید گرد آوری کنیم تا شما بتوانید برای تمامی سوالات خود پاسخ مناسبی را دریافت نمایید و در خرید پرینتر مورد نظر خود از این اطلاعات بهره ی لازم را ببرید .

  • چه ویژگی هایی یک پرینتر خانگی را از بقیه متمایز میکند ؟
  • اندازه و ابعاد بهترین پرینترهای خانگی 2019
  • معرفی بهترین پرینترهای خانگی 2019 از لحاظ قیمت
  • قیمت بهترین پرینترهای خانگی 2019
  • معرفی چند نمونه از بهترین پرینترهای اداری 2019 و ویژگی آن ها

چه ویژگی هایی یک پرینتر خانگی را از بقیه متمایز میکند

پرینتری که برای مصارف خانگی تهیه میشود مسلما برای حجم پرینت بالا خریداری نمی شود اما با این حال سرعت و کیفیت چاپ متن از اهمیت زیادی برخوردار است . از آنجایی که پرینترهای خانگی اغلب برای پرینت جزوات درسی و مقالات و پروژه های دانشگاهی تهیه میشود باید کیفیت چاپ مناسبی داشته باشد و متن پرینت شده باید شفاف ، واضح و خوانا باشد . با توجه به اینکه یک پرینتر خانگی اغلب کاربرد محدودی دارد پس قیمت مناسب گزینه ای حیاتی محسوب می شود . براساس نیاز شما به پرینتر ویژگی های آن می تواند متغیر باشد ، در ادامه ی مطلب شما را بیشتر با پرینترهای خانگی آشنا خواهیم کرد .

پرینتر برند برادر-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

اندازه و ابعاد بهترین پرینترهای خانگی 2019

با توجه به کمبود فضای خانه های امروزی ، یکی از مواردی که شرکت های سازنده پرینتر به آن توجه می کنند ، ارائه پرینترهایی با ابعاد کوچک است . ممکن است شما نیاز به یک پرینتر برای اسکن ، پرینت عکس ،  کپی و … داشته باشید که در این صورت به یک پرینتر همه کاره نیاز دارید که برخلاف پرینترهای با ابعاد بزرگ در محیط های اداری فضای کمی از منزل شما را اشغال کند . در این مقاله شما با تعدادی از بهترین پرینترهای خانگی 2019 که ابعاد و اندازه کوچک و مناسب منزل شما دارند آشنا می شوید که در خرید یک پرینتر مناسب با نیازتان به شما کمک خواهد کرد .

معرفی بهترین پرینترهای خانگی 2019 از لحاظ قیمت

پرینتر چند کاره اچ پی مدل Hp Envy 5540 All-in-one Printer

پرینتر چندکاره اچ پی مدل انوی 5540-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

این پرینتر علاوه بر پرینت ، کپی و اسکن نیز انجام میدهد . سرعت چاپ این دستگاه 22 برگ در دقیقه است و رزولوشن اسکن پرینتر 1200 در 1200  می باشد . وزن این نوع  پرینتر حدود 6 کیلوگرم می باشد که با توجه به وزن و ابعاد پرینتری مناسب مصارف خانگی است . کاربردهای این پرینتر را می توان برای چاپ عکس ، اسکن کردن و کپی کردن دانست . در واقع با موارد گفته شده این پرینتر می تواند  تمامی نیازهای کاربران را برطرف نماید و به همین دلیل در زمره ی بهترین پرینتر های خانگی 2019 قرار گرفته است . درگاه های قابل اتصال به این نوع پرینتر شامل USB ، Wi-Fi و AirPrint برای چاپ دستگاه ها به صورت بی سیم می باشد .

پرینتر Hp Deskjet 3630

پرینتر اچ پی دسکجت 3630-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

ویژگی هایی که در ساخت این نوع از پرینتر مورد توجه قرار گرفته است ، کوچکی ، مقرون به صرفه بودن و همچنین هوشمندانه طراحی کردن آن است . سرعت چاپ با توجه به سند آن متفاوت است . اندازه کاغذ مورد استفاده پرینتر A4 ، B5 ، A6 ، A5 ، A4 بدون حاشیه ، A5 بدون حاشیه و B5 بدون حاشیه می باشد . تعداد اندازه کاغذ که می توانید استفاده کنید 60 برگه می باشد . وزن این دستگاه حدود 4 کیلو گرم است که همین ویژگی ها باعث شده این پرینتر جزو بهترین پرینترهای خانگی 2019 قرار گیرد.

از نظر قیمت پرینترهای خانگی 2019 مدل Hp Deskjet 3630 قیمتی قابل رقابت دارد و نوع هدایت آن با استفاده از یک سیستم هوشمند همانند گوشی یا تبلت یا لپ تاپ و یا رایانه رو میزی می باشد . بنابراین با توجه به اندازه این پرینتر می تواند یک گزینه عالی برای خرید محسوب شود.

پرینتر Pixma TS8050

پرینتر کانن پیکساما ts8050-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

از جمله بهترین پرینترهای خانگی 2019 را در برند کانن می توان این مدل دانست . از نظر سرعت چاپ 15 ppm سیاه و 10 ppm رنگی می باشد . قدرت رزولوشن چاپ 9600 در 2400 است . سایز کاغذ مورد استفاده در این نوع پرینتر B5 ، A5 ، A4 می باشد . تعداد برگه هایی که برای استفاده از این پرینتر می توان به کار برد 100 ورقه است . وزن این دستگاه حدود شش و نیم کیلوگرم است . در صورتی که استفاده شما از پرینتر تعداد محدودی است و گاه گاهی از آن استفاده می نمایید ، هم از نظر اسکن عکس و هم چاپ عکس می توان این پرینتر را در زمره بهترین پرینترهای خانگی 2019 قرار داد.

پرینتر اپسون EcoTank ET-4550

پرینتر اپسون et4550-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

از نظر سرعت چاپ ، سرعت این نوع از پرینتر اپسون به 33ppm  میرسد . کاغذهایی که می توان در این نوع پرینتر استفاده نمود کاغذهایی با ابعاد B5 ، A6 ، A5 و A4 می باشد . تعداد کاغذهای مورد استفاده در این نوع پرینتر شامل 150 ورقه است . وزن دستگاه حدود 7 کیلوگرم می باشد . یکی از ویژگی هایی که می توان برای این نوع پرینتر برشمرد که موجب شده است تا آن را در زمره بهترین پرینتر های خانگی 2019 بنامیم ، مخزن بزرگ آن برای جوهر است که همین مسئله موجب می شود نیازی به تعویض جوهر آن نداشته باشید . در واقع این نوع پرینتر می تواند حتی برای 2 سال به راحتی برای شما پرینت بگیرد.

پرینتر Canon Pixma Pro-100S

پرینتر کانن پیکساما pro 100S-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

بی شک کانن از جمله بهترین برندهای ساخت پرینتر می باشد . ای پرینتر 34 ثانیه برای چاپ هر برگه نیاز دارد . قدرت رزولوشن برای چاپ 2400 در 4800 است . تعداد ظرفیت کاغذهای مورد نظر 150 برگه می باشد . وزن دستگاه حدود 19 کیلوگرم است . از نظر قدرت چاپ ، این پرینتر بسیار عالی می باشد و می تواند حتی برگه های A3 و بیشتر را نیز پرینت بگیرد . بنابراین اگر ویژگی های ارائه شده برای شما با اهمیت است ، می توان گفت بهترین پرینتر خانگی برای شما همین پرینتر است . از دیگر ویژگی های ممتاز این دستگاه چاپ عکس 6*4 با سرعت 34 ثانیه است . این پرینتر برای افرادی که مایل به چاپ عکس های خود هستند بسیار مناسب است .

پرینتر کانن Pixma TS9150

پرینتر کانن پیکساما TS9150-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

سرعت چاپ این پرینتر برای سیاه و سفید 15ppm  و برای رنگی 10 ppm  است و وضوح تصویر آن 4800 در 1200 می باشد . اندازه کاغذ مورد استفاده در این پرینتر A4 ، A5 ، B5 ، LTR و LGL است . تعداد ظرفیت کاغذهای مورد نظر 120 برگه می باشد . وزن دستگاه در حدود 6 کیلوگرم است که باعث شده این پرینتر سبک و به راحتی قابل حمل باشد.

پرینتر HP Deskjet 2130 All-in-one Printer

پرینتر اچ پی دسکجت 2130-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

از دیگر موارد بهترین پرینترهای خانگی را می توان این نوع پرینتر دانست . سرعت چاپ این پرینتر به 20 برگ در دقیقه می رسد . رزولوشن اسکن پرینتر 1200 در 1200 نقطه در اینچ می باشد . این چاپگر علاوه بر پرینت ، چاپ و اسکن نیز انجام میدهد . وزن دستگاه حدود 3 کیلوگرم است که بسیار سبک بوده و به راحتی قابل جابجایی می باشد .

قیمت بهترین پرینترهای خانگی 2019

آنچه در خرید یک پرینتر خانگی از اهمیت زیادی برخوردار است مسلما قیمت مناسب و به صرفه ی پرینتر است . هنگام خرید پرینتر باید به این مسئله دقت داشته باشید که با توجه به نیازتان پرینتری مقرون به صرفه و با مواد مصرفی دردسترس تهیه کنید تا بعد از خرید دچار مشکل نشوید . در این مقاله اطلاعات کامل و جامع تعدادی از بهترین پرینترهای خانگی 2019 از برند های مختلف در اختیار شما قرار گرفته است که شما را در خرید پرینتر مورد نیازتان راهنمایی نموده و به شما کمک می کند که با شناخت کامل از کاربرد این پرینترها اقدام به خرید نمایید .

معرفی چند نمونه از بهترین پرینترهای اداری 2019 و ویژگی آن ها

پرینتر Hp Laserjet M277dw

پرینتر لیزری اچ پی M277 dw-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

این پرینتر چهار کاره علاوه بر پرینت ، کپی ، اسکن و فکس نیز برای شما انجام می دهد . این دستگاه قابلیت چاپ دو رو به صورت خودکار دارد و دارای ظرفیت نگهداری کاغذ حدود 150 برگ است . توان کار ماهانه ی پرینتر در حدود 30000 برگ می باشد . پرینتر m277dw یک صفحه نمایش LCD 3 اینچی دارد و سرعت چاپ این پرینتر 19 برگ در دقیقه است . تکنولوژی وایرلس این دستگاه بسیار منحصر به فرد می باشد و یکی از ویژگی های بسیار خوب این دستگاه می باشد .

پرینتر Brother MFC-j5330DW

پرینتر برادر MFC j5330DW-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

پرینتری چهار کاره مناسب ادارات می باشد . کیفیت چاپ خوبی دارد و تا اندازه A3 می تواند پرینت بگیرد و برای کارهای تخصصی مناسب است . قابلیت وایرلس دستگاه باعث شده است که کار با این پرینتر برای کاربر به کاری آسان تبدیل شود . رزولوشن چاپ این پرینتر تا 4800 در 1200 دی پی آی می باشد . سایز کاغذ قابل استفاده در دستگاه A4  می باشد . این پرینتر سرعت چاپ بسیار خوبی داشته و چاپ هر برگ 6 ثانیه زمان می برد . به طور کلی این پرینتر گزینه ی مناسبی برای ادارات کوچک است.

پرینتر Canon MX492

پرینتر کانن MX492-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

این پرینتر کوچک با ذخیره سازی بسیار خوب جوهر از دسته پرینترهای کم مصرف و کم هزینه ی برند کانن است . قابلیت وایرلس دستگاه به کاربر این اجازه را می دهد که با استفاده از تلفن همراه یا تبلت به راحتی به این پرینتر متصل شود . این دستگاه قابلیت ارتباط با Google cloud print2 وAirPint1  را داراست . یکی از ویژگی های لازم به ذکر این پرینتر قابلیت ذخیره سازی فیلترها و ویرایش های مورد علاقه شما برای تصاویر است . دستگاه توانایی تشخیص چهره داشته و همچنین تقویم را نیز نمایش می دهد.

پرینتر Canon imageclass LBP6030w

پرینتر کانن LBP6030w-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

سرعت چاپ این پرینتر 19 برگ دردقیقه است . ظرفیت سینی کاغذ این دستگاه 150 برگ می باشد . ویژگی منحصر به فرد پرینتر صرفه جویی در مصرف انرژی است . این پرینتر قابلیت اتصال وای فای را داراست و همچنین به سیستم عامل های اندروید و آی او اس متصل می شود که با این وجود شما می توانید به راحتی با تلفن همراه خود به این پرینتر متصل شوید . این پرینتر کیفیت چاپ بالایی دارد و توان کار ماهانه ی دستگاه 5000 برگ می باشد . رزولوژن چاپ پرینتر 600 در 600 دی پی ای است و اندازه ی کاغذ قابل استفاده A4 ، A5 ، B5 ، Letter و Legal است.

پرینتر Hp Officejet 4650

پرینتر اچ پی 4650-عکس استفاده شده در سایت aloocartridge.com

امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای خرید پرینتر مورد نیازتان اطلاعات لازم را کسب کرده باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonخرید فوری